Corbus

Corbus 1997 yılında yıllık kapasitesi yaklaşık 150,000 Mton olarak 18,352 m2 alan üzerinde kurulu bir çok ürün grubunu tek bünye altında imal eden ilk tesis olarak İskenderun’da faaliyete başlamıştır. Geçen süre zarfında değişen şartlar ve kalite standartını yükseltme hedefi ile,  son teknoloji ve yoğun bir modernizasyon sürecinden sonra Corbus bugün itibari ile yıllık kapasitesi 500,000 Mton’a ulaşarak sahip olduğu kalite sertifikaları ile başta nervürlü inşaat demiri olmak üzere kare, köşebent, lama demir üretimini gerçekleştirmektedir.

İleriye Dogru

Her zaman ileriye bakan bir firmayız: daha güçlü ve daha azimli. İşimize olan tüm bakış açımız, müşterilerimizin memnuniyetinin her zaman yüzde yüz olması ile yön buluyor. İşimizin her alanında mükemmelliyete ulaşmaya ve geleceğe sonsuz güvenle bakmaya gayret gösteriyoruz.

Üretkenlik

Başarıya dört önemli spesifik noktaya konsantre olarak ulaştık: müşterimizin istegine öncelik vermek, yüksek kalitede ürünler üretmek, üretimi arttırmak ve devamlı olarak maliyetleri düşürmek. Çalışanlarımızın üretimi ve yönetiminin dünyanın en iyileri arasında olduğuna inanıyoruz. Onların mükemmele ulaşma becerisi ve başarma arzusu firmamızın en kuvvetli avantajıdır.

Merhabalar!

“1996 yılında senelik kapasitesi 150.000m ton olan Corbus Çelik San. ve Tic.A.S, ile kare, köşebent, lama, yuvarlak ve nervürlü demir üretiminde tüm ürünleri İskenderun bölgesinde tek tesis bazında imal eden ve işbu imalatlarına ISO sertifikası geçen ilk kuruluş olarak faaliyete geçmiştir” devamını oku